Головна » 2011 » Лютий » 5 » «Вища політична школа молодих лідерів – 2011»
22:09
«Вища політична школа молодих лідерів – 2011»

ЦЕНТР ПОЛІТИЧНИХ СТУДІЙ ТА АНАЛІТИКИ

ОГОЛОШУЄ ЧЕРГОВИЙ НАБІР ДО

«ВИЩОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ШКОЛИ МОЛОДИХ ЛІДЕРІВ – 2011»

 

До участі в Школі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активну молодь та ін.

Мета проекту – навчання політично активної молоді у сфері відповідального лідерства. Головний акцент в ході навчання – ціннісні аспекти, якісна політична освіта, що включає розуміння ідеологій, природи політики та лідерства, нових сучасних концепцій щодо розвитку держави і соціуму.

Завдання школи – виховання нової якісної еліти шляхом поширення найсучасніших знань та навичок, базованих на новітніх технологіях.

В рамках навчання відбудеться 3 триденних семінари для 4 фіксованих груп протягом півроку у різних регіонах України. В програмі навчання: державний устрій України та інших держав, виборчі системи, місцеве самоврядування, політичні ідеології, основи геополітики та політології. Випускники, що продемонструють найвищі досягнення, отримають можливість стажування в органах державної влади та громадянських інституціях у м. Києві.

До участі запрошуються кандидати від 19 до 27 років, які:

1. Мають досвід роботи у суспільно-політичному або громадському русі.

2. Займають активну життєву позицію.

3. Прагнуть отримати нові знання у сфері суспільно-політичних дисциплін.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. Заповнити анкету учасника (знаходиться на сайті www.cpsa.org.ua), з обов’язково заповненими усіма графами. 

2. Надіслати резюме (знаходиться на сайті www.cpsa.org.ua) з фото. 

3. Надіслати рекомендацію на фірмовому бланку з печаткою від керівника організації, що рекомендує Вас до участі у проекті.

4. Написати та надіслати есе на тему: «Ідеологія суспільного устрою (На базі уривку із твору Айн Ренд «Атлант розправив плечі». Яку ідеологічну систему висвітлює даний уривок? Обґрунтуйте відповідь)» – близько 500 слів. Уривок можна прочитати на сайті Центру www.cpsa.org.ua

Повний пакет документів відсилайте до 13 лютого 2011 року включно на електронну адресу: cpsaua@gmail.com

Навчання в Школі здійснюватиметься за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні та Благодійного Фонду Богдана Гаврилишина.

Додаткова інформація за тел.: (050) 312-76-88 Віктор Таран, (050) 443-43-44 Олена Мєдведєва, (097) 839-99-81 Альона Процюк, (067) 194-94-31 Артем Щербатюк, (097) 401-73-76 Ольга Будник або у регіональних координаторів (інформація про координаторів розміщена на сайті Центру політичних студій та аналітики (www.cpsa.org.ua) та соціальних мережах Група «Вища політична школа» у Фейсбуці та Контакті.

«Вища політична школа – нові принципи лідерства» була організована у 2010 році ГО «Центр політичних студій та аналітики» спільно з міжнародними партнерами. В рамках проекту протягом 2010 року було проведено серію семінарів для 140 учасників, котрі були відібрані з понад 600 заявників. Тренерами та експертами у Вищій політичній школі виступали Ніко Ланге (Директор Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні), Гайке Дьорренбехер (Директору Представництва Фонду Фрідріха Науманна за Свободу в Центральній та Східній Європі), Ростислав Павленко (директор програм школи політичної аналітики при Києво-Могилянській академії), Сергій Дацюк (незалежний експерт), Світлана Заліщук (Координатор кампанії Новий Громадянин), Олександр Солонтай (ФРІ), Вікторія Сюмар (Інститут масової інформації), Роман Кобець (незалежний аналітик), Ольга Шалайська (експерт з PR технологій), Ігор Сущенко (ГО «Спікер»), Віктор Таран, Андрій Шекета, Олександр Коваленко та Олена Мєдведєва – експерти ГО «Центр політичних студій та аналітики.»

Координатор Всеукраїнського проекту «Вища політична школа – 2011» – Віктор Таран.

Регіональний координатор Всеукраїнського проекту «Вища політична школа – 2011» в Тернопільській області – Ігор Процик (063) 454-66-61. 


Переглядів: 626 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/5