Головна » 2014 » Січень » 5 » «Студенти для органiв мiсцевого самоврядування – 2014»
02:19
«Студенти для органiв мiсцевого самоврядування – 2014»
У Тернополі стартував новий набір студентів для участі в програмі 
«Студенти для органів місцевого самоврядування – 2014»

     ГО "Молодіжна Альтернатива" у партнерстві з ТОМГО "Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)" оголошують про початок нового набору студентів для участі в програмі "Студенти для органів місцевого самоврядування".
     У конкурсі можуть взяти участь студенти 3-5 курсів або аспіранти ВНЗ м.Тернополя, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади.
     Метою проекту є виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування. 
     Учасники, які будуть проходити стажування в органах місцевого самоврядування будуть відібрані шляхом проведення  конкурсу анкет та співбесіди. Період стажування – 4 місяці (лютий-травень 2014 р.) по 4 години в день, в після навчальний час. По закінченні стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.
     Протягом періоду стажування учасники проекту матимуть змогу взяти участь у тренінгах, писати статті до книг на визначені теми та відвідати екскурсію до Верховної Ради України та Кабінет Міністрів України.
Протягом періоду стажування студенти-учасники проекту будуть займатися аналізом нормативно-правових актів, підготовкою аналітичних звітів з існуючих законодавчих проблем, адаптацією європейських нормативно-правових актів до українських реалій, написанням промов/виступів для депутатів, підготовка документів для засідань депутатських комісій  та сесійних засідань, участь у засіданнях комісій, сесій, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів, моніторингом засобів масової інформації, оновленням інформації на сайті місцевої ради, тощо.
     Для того, щоб стати учасником проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування" потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна скачати за ссилкою – http://www.ex.ua/477148127777 або у групі Вконтакті – vk.com/club16154811)
     Заповнену анкету потрібно роздрукувати та здати координатору проекту власноручно (контакти – нижче).
     Заповнені анкети приймаються до 15 лютого 2014 р. 
     Про дату проведення співбесіди кандидатам, які подадуть анкети для участі у проекті буде повідомлено електронною поштою. 
     Більш детальнішу інформацію про проект можна дізнатись  на інтернет-сторінках організаторів конкурсу www.ya.org.ua, www.ngosms.blogspot.com або у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря за тел.: (063) 454-66-61.

Переглядів: 227 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/2