Головна » 2011 » Грудень » 3 » «Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012»
19:00
«Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012»

У Тернополі стартував проект

«Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012»

 

У Тернополі стартував проект «Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012», який реалізовується громадською організацією «Молодіжна Альтернатива» у партнерстві з Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією «Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)». Протягом 2003 – 2011 років у проекті «Студенти для органів місцевого самоврядування» близько 200 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських та обласних радах своїх міст.

Метою даного проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх роботи у органах місцевого самоврядування.

В кожному місті ГО «Молодіжна Альтернатива» спільно із партнерськими організаціями відбирає шляхом конкурсу по 6 студентів, які стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок їх роботи – по 4 години на день, в після навчальний час.

Протягом періоду стажування студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста, перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

Для того, щоб стати учасником проекту «Студенти для органів місцевого самоврядування» потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету (знаходиться у додатку: Anketa_SDOMS_2012) або взяти у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря. Заповнену анкету потрібно здати координатору проекту власноручно.

Проект буде реалізовуватись у два етапи: перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів, а другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.

За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м.Київ; писати статті до збірника на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України.

По закінченні стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.

Останній термін подання анкет – 20 грудня.

Про дату проведення співбесіди кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.

Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту у Тернопільській області Процика Ігоря за тел. (063) 454-66-61.

 

Додаток: Anketa_SDOMS_2012 

 

Переглядів: 317 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/4