Головна » 2013 » Березень » 19 » Спецпроект «Обличчя ТНПУ» (Гирило Олег Миколайович)
03:48
Спецпроект «Обличчя ТНПУ» (Гирило Олег Миколайович)


Олег Миколайович Гирило: «Треба вміти поставити себе на місце того, кому даєш завдання»

Хто не жив у гуртожитку, той не був студентом, часто говорять у народі. Але для того, щоб проживання студентів було максимально комфортним, працює ціла команда професіоналів. Часто ми не знаємо їх в обличчя, але вони стараються для нас. Один з них – Олег Миколайович Гирило, проректор з соціально-економічного розвитку ТНПУ ім. В.Гнатюка.

– У народі є багато негативних стереотипів про студентські гуртожитки. Яка ваша думка про гуртожиток?
Моя думка – тільки позитивна. Ці стереотипи нехай відійдуть в минуле. Сьогодні умови у гуртожитках набагато кращі, ніж десять років тому (про це можу стверджувати з власного досвіду). Сьогодні зроблено дуже багато. Часто молодь, яка не застала тих гуртожитків, які були раніше, не бачить новизни сьогодні. Але студентські гуртожитки сьогодні – на досить хорошому рівні.

– Ви коли-небудь жили у студентському гуртожитку?
Сталося так, що жив, але не у студентські роки. 9 років я прожив у першому гуртожитку нашого університету, коли вже працював у виші.

– Яким, на вашу думку, має бути ідеальний гуртожиток?
Перш за все таким, щоб студентам було у ньому комфортно. А для цього мають бути хороші побутові умови, але не менш важливими є сусіди і комендант. 

– Сьогодні часто говорять про ліфти в гуртожитках. Вони колись запрацюють чи це залишиться фантастикою?
Є така проблема, але я не обіцяю, що вона вирішиться завтра. Але все-таки ліфти у гуртожитках запрацюють. Ми стараємося досягти тієї планки, яка має бути в ідеалі. Для того, щоб запрацювали ліфти, потрібно вкласти дуже багато коштів. Адже механізми простояли не менше 20 років, і запускати їх зараз на тих самих силових елементах дуже небезпечно. 

– Мешканці другого гуртожитку часто скаржаться на душові кабіни, які знаходяться в підвальному приміщенні…
На жаль, гуртожиток №2 введений в експлуатацію у 1978 році. Були такі норми, і на той момент дотримувалися їх. Так сталося, що душові кабіни у підвальному приміщенні. І тут щось змінити неможливо. Хіба одну кімнату віддавати під душ, але це нереально. 

– Яких принципів Ви дотримуєтеся у своїй роботі найчастіше?
Вмій поставити себе на місце того, з ким ти працюєш і кому даєш завдання. Адже тоді ти зможеш відчути себе в тій ситуації, в яку потрапляють інші. 

– Ви вважаєте себе успішною людиною.
Напевно, що так. 

– Чим найбільше гордитеся в своєму житті?
Своїми синами. Одному 20 років, а другому – 4. 

Спілкувалася Світлана Чихарівська Нагадаємо, у спецпроекті "Обличчя ТНПУ" Студентська рада ТНПУ пропонує вам ближче познайомитися з тими, чиє життя тісно пов’язане з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В.Гнатюка. 

Кожного тижня – новий герой і нова історія. 
Дізнайся невідоме, про тих, хто поруч!

Офіційні інтернет-адреси спецпроекту "Обличчя ТНПУ": 

Переглядів: 725 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/7