Головна » 2012 » Лютий » 28 » Презентація можливостей ЄМФ
03:34
Презентація можливостей ЄМФ

Для молоді Тернополя

відбудеться презентація

Європейського молодіжного фонду


 


2 березня 2012 року о 15.00 год. в 177 ауд. Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка відбудеться презентація Європейського молодіжного фонду в рамках проекту «Можливості Європейського молодіжного фонду для України», який реалізується СМГО «Центр європейських ініціатив» за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Партнером у реалізації проекту в Тернопільській області виступає Тернопільська обласна молодіжна громадська організація «Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)».

В рамках презентації учасники познайомляться із історією створення, метою та завданнями діяльності Європейського молодіжного фонду, цілями молодіжної політики Ради Європи, основними напрямками діяльності Фонду, особливості подання заявок на здобуття грантів, процесом прийняття рішень щодо підтримки грантів, особливостями звітування за грантом. 

Також учасники будуть мати можливість познайомитись із україномовною версією сторінки Європейського молодіжного фонду.

В рамках проекту планується проведення презентацій Європейського молодіжного фонду у інших ВНЗ міста та області, а також для місцевих молодіжних громадських організацій.


Переглядів: 215 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/3