Головна » 2011 » Березень » 16 » Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства»
14:29
Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства»

Шановні представники студентських самоврядних та громадських організацій!!! 


1–3 квітня 2011 року Студентська рада Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка спільно з ВМГО «Національний студентський союз» та Управлінням сім’ї, молоді й спорту Тернопільської міської ради на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проведуть Міжнародну студентську конференцію «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства» 


Планується робота за наступними напрямками:

• законодавчий ґрунт для роботи студентських організацій на базі вищого навчального закладу (органів студентського самоврядування, студентських профспілок, студентських наукових товариств та ін.);

• громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства;

• пропаганда здорового способу життя серед студентської молоді;

• міжнародна співпраця ОСС та міжнародні програми для студентів: чому це потрібно?

• розвиток студентських ЗМІ та особливості молодіжної журналістики.


Для участі у конференції, необхідно до 25 березня 2011 року  надіслати заявку (Заявка на участь) та письмові тези доповіді на електронну адресу studrada.tnpu@gmail.com (копія на nsspress@gmail.com) із темою листа «Міжнародна студентська конференція». Планується видання збірника конференції. Організаційний внесок – 60 грн.


Вимоги до оформлення матеріалів:

1. Матеріали повинні бути представлені українською мовою (для громадян України); англійською, польською або російською для іноземних учасників.

2. Обсяг тез не повинен перевищувати 2-ох сторінок, статті – 7 сторінок, включаючи рисунки і таблиці. Кількість авторів – не більше двох.

3. Загальна схема побудови тез чи статті: прізвища та імена авторів, установа, місто – у правому верхньому кутку, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; назва тез чи статті – великими літерами, по центру, шрифт Times New Roman; величина шрифту – 15.

4. Формат сторінки А4; поля 2х2х3х1; шрифт Times New Roman; величина шрифту – 14; інтервал: 1,5; абзац: 1,25 см.

5. По тексту використовуються заокруглені дужки, для посилань на джерело – квадратні: [12, с. 56–57; 14, с. 23], [14, с. 23],

– де "12" та "14" порядковий номер у списку використаних джерел;

– "56–57, 23" – номери сторінок;

– ", " ставиться після порядкового номера джерела у списку використаних джерел;

– ", " – між номерами сторінок;

– ";" – між порядковими номерами різних джерел.

6. Список літератури оформляється згідно вимог державного стандарту з обов’язковим зазначенням кількості сторінок книг, статей.

7. Відповідальність за грамотність, автентичність цитат, правильність фактів та посилань несуть автори матеріалів.

8. Оргкомітет залишає за собою право у відмові в розгляді робіт, що не відповідають вищевказаним вимогам, або не представленими у встановлений термін.

9. Запрошення до участі у конференції будуть надіслані авторам на основі конкурсного відбору до 27.03.2011 р.


Деталі проведення заходу будуть повідомлені відібраним учасникам до 27 березня 2011 року.


Проживання та організаційні видатки забезпечуються організаційним комітетом, проїзд учасників до місця проведення заходу забезпечується за рахунок відряджуючої сторони.


За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до голови Студентської ради ТНПУ ім. В.Гнатюка Міляновської Катерини (тел. (063) 286-97-79) та представника оргкомітету Клачка Віталія (тел. (096) 943-57-42).


Переглядів: 388 | Додав: Toliys | Рейтинг: 5.0/6