Головна » 2012 » Березень » 24 » Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства – 2012»
05:03
Міжнародна студентська конференція «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства – 2012»Шановні представники студентських самоврядних та громадських організацій !!!

 

        27 – 29 квітня 2012 року Студентська рада Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка спільно з ВМГО «Національний студентський союз» та Управлінням у справах сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації на базі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка проведуть Міжнародну студентську конференцію «Громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства».

 

        Планується робота за наступними напрямками:

—- роль органів студентського самоврядування у захисті прав студентів;

—- громадський сектор та студентське самоврядування як складова розвитку українського суспільства;

—- студентське самоврядування як середовище виховання громадянської свідомості молоді;

—- система студентського самоврядування як модель розвитку європейських цінностей громадянського суспільства;

—- студентський погляд на реформи у вищій школі: забезпечення якості освіти, перспективи студентської мобільності;

—- професійна орієнтація молоді та пошук першого робочого місця.

 

        Для участі у конференції, необхідно до 15 квітня 2012 року надіслати заявку (прикріплена нижче) та письмові тези доповіді на електронну адресу studrada.tnpu@gmail.com (копія на nsspress@gmail.com). Планується видання збірника конференції.

 

      За додатковою інформацією щодо участі у конференції просимо звертатися до представників оргкомітету Горби Галини (тел. (096)920-19-58) та Білінської Христини (тел. (067)350-48-52).


        Прикріплені файли:

        Інформаційний лист

        Заявка на участь

        Лист МОНМС

      

Переглядів: 490 | Додав: Toliys | Рейтинг: 4.7/12